Opis
| Tip | LED svetilka |
| Način montaže | Nadometna |
| Barva ohišja | Siva |
| Grlo svetilke | T8 |
| Moč | 36 W |
| IP zaščita | IP67 |
| Način zaznavanja gibanja | Brez |
| Material | GRP/PMMA |
| Barva svetlobe | dnevno bela |
| Življenjska doba | 50.000 ur |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 110x95x1270mm |
| Garancija | 2 leta |





Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.