Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | črna |
| Moč | 64W |
| Viri svetlobe | LED |
| Svetilnost | 5600lm |
| Barva svetlobe | 3000K |
| IP zaščita | IP44 |
| Kot | 120° |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material ohišja | jeklo |
| Material pokrova | PMMA |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Fi642 x 50 mm |
| Garancija | 2 leti |













Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.