Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | črna |
| Moč | 36W |
| IP zaščita | IP20 |
| Svetlobni tok | 3020lm |
| Barva svetlobe | CCT |
| Material | aluminij |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Ø400x50mm |
| Garancija | 2 leti |
Spletna trgovina z LED svetili.
88,95 € Cena z DDV: 108,52 €
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | črna |
| Moč | 36W |
| IP zaščita | IP20 |
| Svetlobni tok | 3020lm |
| Barva svetlobe | CCT |
| Material | aluminij |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Ø400x50mm |
| Garancija | 2 leti |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.