Opis
| Tip | Moderna |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Material | kovina, PMMA |
| Moč | 22W |
| Grlo | 1xT8 |
| IP zaščita | IP20 |
| Vidne dimenzije | 55 x 65 x 1220 mm |
| Delovna napetost | 230V |
Spletna trgovina z LED svetili.
82,52 € Cena z DDV: 100,67 €
| Tip | Moderna |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Material | kovina, PMMA |
| Moč | 22W |
| Grlo | 1xT8 |
| IP zaščita | IP20 |
| Vidne dimenzije | 55 x 65 x 1220 mm |
| Delovna napetost | 230V |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.