Opis
Glavno |
|
| Serija izdelka | Harmony XVG |
| Izdelek ali sestavni del | Kompletni predožičeni monolitski signalni semafor |
| Tip signalnega svetilnika | 2 osvetlitveni enoti |
| Material | PC (UL94 V-2): Obla ABS (UL94HB): Telo cev AluminijCev |
| Montažni premer | 60 mm |
| Ime komponente | XVG |
| Montaža naprave | Montaža cevi s zložljivim nosilcem |
| Izvor svetlobe | LED Stalno Rdeča LED Stalno Zelena |
| Barva svetlobnega bloka | Rdeča/zelena |
| Tip signalnega svetilnika | Brez brenčala |
Komplementarno |
|
| Nazivna napajalna napetost | 24 V AC/DC |
| Presek kabla | 0,33 mm² |
| Diskretni izhod tip | PNP in NPN |
| [Uimp] Nazivna napetostna trdnost ob impulzu |
0,5 kV |
| Poraba toka | 68 mA |
| Poraba energije v W | 1,6 W |
| Temeljna frekvenca | 2,64 kHz |
| Teža izdelka | 0,36 kg |
OKOLJE |
|
| Certifikati izdelkov | CE, EAC |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje |
−35…70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje |
−10…50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| Garancija | 12 mesecev |













Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.