Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna/stenska |
| Barva ohišja | bela |
| Moč | 18W |
| IP zaščita | IP65 |
| Svetlobni tok | 2020lm, CCT |
| Material | PC, železo |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Fi 222 x 48mm |
| Garancija | 2 let |
Spletna trgovina z LED svetili.
24,51 € Cena z DDV: 29,90 €
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna/stenska |
| Barva ohišja | bela |
| Moč | 18W |
| IP zaščita | IP65 |
| Svetlobni tok | 2020lm, CCT |
| Material | PC, železo |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Fi 222 x 48mm |
| Garancija | 2 let |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.