Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Moč | 12W |
| IP zaščita | IP40 |
| Svetlobni tok | 1120lm |
| Material | PC |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Fi 170 x 25mm/Fi 155 mm |
| Garancija | 2 let |
Spletna trgovina z LED svetili.
17,95 € Cena z DDV: 21,90 €
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Moč | 12W |
| IP zaščita | IP40 |
| Svetlobni tok | 1120lm |
| Material | PC |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | Fi 170 x 25mm/Fi 155 mm |
| Garancija | 2 let |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.