Opis
| Moč | 35, 50W |
| LED tip | Cestna svetilka |
| Step MacAdam | 5 (3 on request) |
| LED driver | 4DIM |
| Napetost | 230 VAC |
| Svetilnost pri 4000K | 3964, 6354 lm |
| N° Led | 8led in 16led |
| Dimenzija | D1 |
| Ohišje | aluminij |
| Steklo | Kaljeno 5 mm |
| Barva svetlobe | 3000 K – 4000 K – 5000 K |
| Barvni indeks | CRI >70 |
| Zaščita | IP66 |
| Električna zaščita | Class I or II |
| Delovna temperatura | -40…+50 °C |
| Teža | 3,6 kg |
| Garancija | 7 let |
https://www.ledlux.si/wp-content/uploads/2019/10/07_StreetLights_CestneSvetilke_312-357.pdf








Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.