Opis
| Tip | svetilka , viseča |
| Način montaže | Zunanja |
| Barva ohišja | črna |
| IP zaščita | IP44/IP65 |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material | guma |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 250 cm |
| Garancija | 2 leti |
Spletna trgovina z LED svetili.
| Tip | svetilka , viseča |
| Način montaže | Zunanja |
| Barva ohišja | črna |
| IP zaščita | IP44/IP65 |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material | guma |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 250 cm |
| Garancija | 2 leti |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.