Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | medenina |
| Moč | – |
| IP zaščita | IP20 |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material | Aluminij |
| Viri svetlobe | GU10 |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 8,5 x 8,5 cm |
| Garancija | 2 leti |
Spletna trgovina z LED svetili.
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | medenina |
| Moč | – |
| IP zaščita | IP20 |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material | Aluminij |
| Viri svetlobe | GU10 |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 8,5 x 8,5 cm |
| Garancija | 2 leti |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.