Opis
| Tip | reflektor |
| Način montaže | nadgradna |
| Barva ohišja | črna |
| Moč | 40W LED |
| IP zaščita | IP65 |
| Kot svetenja | 110° |
| Svetilnost | 7000lm |
| Tempreratura svetlobe | 4000K |
| Material | PC |
| Senzor | da |
| Domet | 4-10m |
| Svetlobna občutljivost | 10-2000lx |
| Življenska doba | 50.000ur |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 190x28x125mm |
| Garancija | 2 let |














Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.