Opis
| Kategorija | Predvleke na kolutu |
| Material | PP-steklena vlakna |
| Premer | 6 mm |
| Dolžina | 60 m |
| Premer koluta | 600 mm |
| Priporočeni premer cevi | Fi 50-80 mm |
| Minimalni radij cevi | 400 mm |
| Vlečna sila na predvleki | 2.000 kg |
| Priporočena dolžina predvleke | 40-60m |
| Barva | Črna |
| Proizvajalec | ARTELETA |
| Velikost | M6 |








Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.