Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Kot | 120° |
| Moč | 25W |
| IP zaščita | IP20 |
| Način zaznavanja gibanja | PIR |
| Domet zaznavanja gibanja | 6m |
| Material | PMMA |
| Viri svetlobe | 3 x E27, 25W LED |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | fi 380 x 160mm |
| Garancija | 2 leti |








Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.