Opis
| Proizvajalec | Superfire |
|---|---|
| Model | Z01 |
| Doseg | 8 m |
| Vrsta diode | UV-365 |
| Valovna dolžina UV | 365 nm |
| Delovni čas | Približno 3 h |
| Čas polnjenja | 2,5 h |
| Napajanje | Litij-ionska baterija 18650 |
| Kapaciteta baterije | 1400 mAh |
| Napetost | 3,7 V |
| Napajanje | 3 W |
| Odpornost na vodo | IP44 |
| Odpornost na padce | 1 m |
| Dimenzije | 24 × 24 × 124 mm |
| Teža | 56 g |





Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.