Opis
| Tip | LED svetilka |
| Način montaže | Nadometna |
| Barva ohišja | Siva |
| Grlo svetilke | |
| Moč |
30/37/44/51W |
| IP zaščita | 66 |
| Način zaznavanja gibanja | Brez |
| Material | GRP/PC opal |
| Svetilnost | 4200/5100/5900/6600 Lumen |
| Barva svetlobe | dnevno bela |
| Temperatura svetlobe | 4.000 K |
| Življenjska doba | 50.000 ur |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Dolžina | 150 cm |
| Garancija | 5 leta |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.