Opis
| Tip | svetilka |
| Način montaže | stropna |
| Barva ohišja | bela |
| Kot | |
| Moč | E27 |
| IP zaščita | IP44 |
| Način zaznavanja gibanja | brez |
| Material | PC |
| Viri svetlobe | 2 x 15W |
| Svetilnost | |
| Barva svetlobe | |
| Temperatura svetlobe | |
| Delovna napetost | 220-240V |
| Vidne dimenzije | 250×250 mm |
| Garancija | 2 leti |






Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.